Duydum ki - Siirler.Biz
Siirler.Biz

Duydum ki

07.10.2014

Duydum ki Şiirler sultanı hasta
Rabbimden şifalar kardeşim sana
Bilesin’ki dostlar sen diye yasta
Rabbimden şifalar kardeşim sana

Sen susmazdın niye suskunsun böyle ?
Kaza geçirmişsin doğrumu söyle ?
Bu sana yakışmaz olur ya öyle
Rabbimden şifalar kardeşim sana

Bülbül’ler ötmüyor açılan gül’de
Elbet üzülmemek değildir elde
Dualar hep senle ağız’da dilde
Rabbimden şifalar kardeşim sana

Sen idin sitenin şeyda bülbülü
Boynu bükük koydun sümbülü gülü
ALLAH’ım bahşetsin büyük ödülü
Rabbimden şifalar kardeşim sana

Büyük geçmiş olsun derman bulasın
Dilerim ki dualarım ulaşsın
Dostların bekliyor böyle bilesin
Rabbimden şifalar kardeşim sana

Gönülden sevmiştin yok idi hile
Zor gelir aşığa çektiği çile
Gelirmi bülbül’ün bir daha dile ?
Rabbimden şifalar kardeşim sana

Durak YİĞİT
Gönüllerin Şairi
KOCAELİ

Şiirde emeği geçen değerli gönül daşım Mehmet AKÜZÜM kardeşime emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum..
Funda SAĞLAM kardeşimizede tekrar geçmiş olsun diyor sevgiler sunuyorum..Mutlu ettin bizi ANNEM..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.